هفتمین مسابقات سراسری «قرآن و حدیث» حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود

هفتمین مسابقات سراسری «قرآن و حدیث» حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود

مرحله کشوری هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه در رشته‌های حفظ (۱۰ ،۲۰ جزء و کل قرآن کریم)، دعاخوانی، قرائت تحقیق و ترتیل در کاشان، مشهد اردهال، حرم حضرت علی بن امام محمد باقر(ع) برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات که ویژه آقایان طلاب است، ۸۵ نفر متسابق طی سه روز از ۱۳ تا ۱۵ آبان ماه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
مهدوی بیان کرد: این مسابقات با هدف ترویج فرهنگ قرآن کریم و نهادینه‌سازی آموزه‌های قرآنی در میان طلاب سراسر کشور و شناسایی استعدادهای قرآنی صورت می‌گیرد که امسال شهر کاشان میزبان این دوره  از مسابقات است.

capture_281859_288848

دبیر ستاد برگزاری مسابقات با اشاره به اینکه در برپایی این دوره از مسابقات سازمان‌ها و نهادهای دولتی همکاری دارند، افزود: مرحله کشوری هفتمین دوره مسابقات با همکاری دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان، دفتر نماینده در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری کاشان، اداره آموزش و پرورش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و امور خیریه، آستان مقدس حضرت علی بن امام محمد باقر(ع) و دیگر سازمان‌ها برپا می‌شود.
گفتنی است،  در این مسابقات تعداد ۵۰۰ میهمان ویژه از استان‌های سمنان، اصفهان، همدان و اردبیل حضور خواهند داشت و همچنین داوری این مسابقات برعهده داوران ممتاز و بین‌المللی کشور است.
هفتمین دوره مسابقات سراسری «قرآن و حدیث» حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!