مسابقات قرآنی در ایران در سطح بسیار بالایی قرار دارد

نماینده کشور روسیه در حفظ کل گفت:

شرکت در مسابقات قرآنی ایران سعی و کوشش فراوان می‌طلبد زیرا در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

IMG13001999

آیت الله ظریفی نماینده کشور روسیه در سی و سومین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم که در رشته حفظ کل قرآن کریم شرکت کردند، در گفت‌وگو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، در خصوص این مسابقات، گفت: مسابقات در ایران در سطح بسیار بالا و طی چند برگزار شد، شرکت در چنین مسابقاتی تلاش و کوشش فراوان را می‌طلبد تا انسان بتواند به رتبه‌های برتر دست پیدا کند.

آیت الله ظریفی در خصوص سابقه شرکت خود در مسابقات اظهار داشت: پیش از این من در مسابقات قرآنی الجزایر، تونس و چند کشور دیگر شرکت کردم که در مسابقات الجزایر نفر دهم شدم.

وی در خصوص تاثیر این مسابقات در وحدت مسلمانان، عنوان کرد: اگر سعی شود که چنین مسابقاتی با شعار وحدت امت اسلامی بیشتر برگزار شود امت اسلامی بیش از بیش به یکدیگر نزدیک شده و به برکت قرآن وحدت بیشتری خواهند یافت.

نماینده کشور روسیه در رشته حفظ ضمن بیان اینکه امام راحل و رهبر معظم انقلاب انسان‌های بسیار خوبی هستند، اظهار داشت: من پیش از این مسابقات یک بار برای زیارت به ایران آمده ام مردم ایران بسیار با فرهنگ و مهمان نواز هستند امیدوارم که همواره اینگونه باقی بمانند.

وی در پایان ضمن توصیه‌ای به جوانان هم سن و سال خود، خاطرنشان  کرد: از جوانان هم سن و سال خود می‌خواهم که قرآن‌خوانی را فراگرفته و به حفظ و قرائت آن روی بیاورند تا بتوانند به خوبی در جامعه خدمت کنند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!